Save Maria
1,244 raised
34% of €3.7k goal
73 contributors
107 Weeks running
Save Maria is collecting money to cover Maria`s expensive and unpleasant stay in Lithuania. Lets show support that our government can`t and hope that next time she hears word "Lithuania" she feels at least a grain of sympathy for this word.

Visi, ko gero, girdėjome apie savanorės Marijos iš saulėtosios Ispanijos nesėkmę gūdžioje ir niūrioje Lietuvoje. Niūri ji dėl to, dėl ko mes visą gyvenimą ir nenustojam niurnėti - mažos algos, kvaili įstatymai ir dar aibė dalykų, kurių mes čia nevardinsim. Žinoma, pagrindo tam yra! Ypač, kai tie patys kvaili įstatymai meta šešėlį ant visų sąmoningų Lietuvos piliečių ir tai tampa nebe svetima, bet sava gėda. Apgailėtina!

Net ir žmogui prižiūrinčiam mūsų skurstančiųjų, alkoholikų vaikus pakliūti į gremėzdiškai nerangias įstatymo žabangas yra nevalia, nes "puikioji", viską fiksuojanti (ž)optinė akis, apkabinėjus smirdančiais raktažodžiais pro savo filtrą praleis ir tiesiai mums ant ekrano užtaškys. Neva - "štai koks narkobaronas sučiuptas, grožėkitės valstiečiai, nepriekaištingu įstatymo sergėtojų darbu!" (čia daugiau). Tiesa, ko gero, visi pasigendame įstatymo "rūstybės" ir skambių antraščių kai labai panašiai baudžiami (o gal turėčiau sakyti išsukami?) ir Darbo Partijos atstovai už nuslėptus milijonus Lietuvai.

Kaip kažkokia žinoma persona yra pasakius, jei negali išgelbėti viso pasaulio, išgelbėk vieną žmogų ir tu jam tapsi visu pasauliu! Šia kampanija siekiame palaikyti Maria sunkiuoju jos gyvenimo etapu ir parodyti, kad atsakingi jaučiamės ir tie, kurie nešioja įrašą pase - Lithuanian.

Taip pat visos naujienos ir daugiau Fb grupėje Save Maria

Activity highlights See all74
Follow this campaign to receive updates by email.

Perks

€5
Live meetup
  • 49 claimed
You`ll have a chance to meet Maria in person and we`ll have some beers in a place to be decided later.
More ... Less ...

People just like you

People just like you have raised $124,000,000+ for causes they and their friends care about.

Start your own campaign
Recent contributions