בבקשה, עזרו לנו בתשלום הוצאות להצלת ניוקי
1,100 raised
4 contributors
87 Weeks running
מפרסמת בשם חבר יקר- כלבנו האהוב זקוק בדחיפות לטיפולים מיוחדים נגד גידול ממאיר בראשו המתפשט בחלל האף לכיוון העיניים, גורם לקשיי נשימה רבים ולירידה חדה בתיאבון. קיים טיפול מיוחד הניתן בחו"ל לגידול מסוג זה. זקוקים לעזרה דחופה במימון ההוצאות החריגות. תודה רבה

אני כותבת את הדברים בשביל חבר ואדם יקר. לפני מספר חודשים, לאחר סדרה של בדיקות מקיפות מצאו לכלב שלו גידול סרטני ממאיר בראש. מיום ליום נאלץ החבר לראות את הדבר היקר לו מכל הולך ודועך מול עיניו. הרופאים בבי"ח הבהירו שהפתרון היחיד שיכול לעזור לכלב, שכבר סבל מקשיי נשימה קשים, הוא להטיסו לטיפול מיוחד בחו"ל. מבלי לבזבז זמן על חישובים כלכלים, הוא נכנס לבנק ולאחר מאמצים רבים אושרה לו הלוואה למימון הטיסות והטיפולים שאורכם כחודש. תוך מספר ימים הם עלו על טיסה לארה"ב.

מכיוון שאין לו כסף מיותר לבתי מלון מקומיים, הוא שוכר רכב שמשמש אותם לנסיעות וללינה ומדי פעם הם מתארחים אצל אנשים טובי לב ששומעים את הסיפור ורוצים לעזור. בעקבות הטיפול מצבו של הכלב הולך ומשתפר בכל יום.

חשוב לי להדגיש שמדובר באדם עם לב ענק, שכל חייו מטפל ומציל בעלי חיים מכסף שאין לו, כי עבורו ערך החיים יקר יותר מערך הכסף.

כעת, למרות שהוא לא יודה בכך, הוא זקוק ללב ענק שיעזור להציל את כלבו שלו. מדובר בהוצאה כספית של עשרות אלפי שקלים.

כל תרומה קטנה כגדולה תוכל לעזור.

Activity highlights See all4
Follow this campaign to receive updates by email.

People just like you

People just like you have raised $122,000,000+ for causes they and their friends care about.

Start your own campaign
Recent contributions