Campaign extended! Our deadline has passed but you can still help.
Soma Maden Faciası için Ele Ele - İngiltere
£190 raised
2% of £10k goal
6 contributors
4 Years running
İngiltere'de yaşayan siz duyarlı vatandaşlarımızın da bizler gibi düşündüğünüzü biliyoruz. Böyle acı bir olaydan ötürü hepimiz çok üzüldük. Şu anda üzülmenin yanı sıra birşeyler yapmamız gerektiğini düşündüğümüz için bu kampanyayı başlatıyoruz. ...

İngiltere'de yaşayan siz duyarlı vatandaşlarımızın da bizler gibi düşündüğünüzü biliyoruz. Böyle acı bir olaydan ötürü hepimiz çok üzüldük. Şu anda üzülmenin yanı sıra birşeyler yapmamız gerektiğini düşündüğümüz için bu kampanyayı başlatıyoruz.


Bugünden itibaren başlayan kampanyamız 1 ay sürecektir. Kampanyamız bittiğinde ekibimizden yada takipçilerimizden iki arkadaşımız Soma'ya gidecektir. 1-2 gün araştırma yapıldıktan sonra, faciada hayatını kaybedenlerin yakınları arasında en çok yardıma ihtiyacı olanlar araştırılıp yardımlarımız kendilerine verilecektir. Belki de kaza sonucu babasını yitirmiş birkaç yetim kardeşimizin okumasına ön ayak olabiliriz.

Amacımız: Burada oturup üzülmek yerine ülkemizin insanı için birşeyler yapmak. Daha önce belirttiğimiz gibi gerçekten yardıma ihtiyacı olan aileleri ve çocukları bulup biraz da olsa destek verebilmek.

Sağ üstteki "Contribute" tuşuna basarak yardım kampanyamıza destek verebilirsiniz. £5, £10 yada £50 fark etmez. Herkes bütcesine göre gönlünden ne kopuyorsa kampanyamıza destek verebilir.

Bu kampanya, sayfa ve site olarak Londra'da düzenlediğimiz 3. yardım kampanyamız. Daha önceki 2 yardım kampanyamız sizelerin sayesinde amacına ulaştı. Bunu için de ayrıca teşekkür ederiz.

Facebook Etkinlik Sayfası: https://www.facebook.com/events/1422845587985047

             Gün Birlik Olma Günüdür...

Britanya'da Yaşayan 500.000 Kişiyiz. Biz Birbirimize Destek Vermezsek Kimse Bize Destek Vermez. Siyaseti Bir Kenara Bırakıp Soma'daki İnsanımıza Bir An Önce Gerekli Yardımı Göndermek Hepimizin Görevidir...

Saygılarımızla

Londrali.com Ekibi

Activity highlights See all6
Follow this campaign to receive updates by email.

People just like you

People just like you have raised $129,000,000+ for causes they and their friends care about.

Start your own campaign
Recent contributions